Новини Світське життя

Чарівна неокласика від Єгора та Роксолани Грушиних

Насолодитись прекрасною і неповторною музикою тернополяни мали можливість на концерті  піаніста, композитора Єгора Грушина та віолончелістки Роксолани Грушиної, що відбувся цієї неділі, 19 листопада.  Нову програму під назвою  “Together” подружжя музикантів представили в Тернопільській обласній філармонії. 

Квитки на концерт розкупили миттєво. Охочих послухати неокласичні композиції у виконанні Грушиних було так багато, що організатори подбали про додатковий ряд крісел. Цікавість до музики композитора не дивує, адже за 6 років творчості Єгор Грушин дав понад 300 концертів, презентував світу 4 альбоми, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом, та став автором саундтреків до 6-ти вітчизняних фільмів. Музика, яку творять Грушини – це неокласика. Як розповідає Єгор: “Наша музика є своєрідного точкою перетину, адже ми поєднуємо гармонію, мелодику, спосіб викладу популярної музики, втілюємо усе це з допомогою тих же інструментів, які застосовують в класичній музиці.”

Концерт переповнений справжніми емоціями. Протиставлення жіночого і чоловічого, емоційного й виваженого, гармонійного та мелодійного, поєднання і  доповнення  королівського звучання роялю й оксамитового  тембру віолончелі. Тернополяни слухали дует у повній тиші, роздумах, надихаючись  проникливим виконанням.

Тернопільський концерт був останній з туру „Together”. Далі музиканти йдуть у творчу відпустку на рік, аби  записати новий альбом. Як обіцяли – ще потужніший,  емоційніший, ще більш проникливий. У планах – зустрітися знову і познайомити тернопільського слухача з новими композиціями.